21 listopada 2013 r. bohaterką spotkania z pasjami pt. „Wielo-pasje”, czyli jak łączyć nasze zainteresowania była pani Hanna Bakuła. – Pani Hanna jest znaną malarką i pisarką. Hanna Bakuła angażuje się bardzo czynnie również w pomoc innym.

W 1997 roku ufundowała Fundację Hanny Bakuły. Fundacja zajmuje się pomocą dzieciom z domów dziecka. Pani Hanna Bakuła zaprezentowała się jako osoba pewna i dążąca prosto do celu, znająca swoje zalety i bardzo konkretna w swoich poglądach. W trakcie spotkania zaprezentowała swoje książki m.in. najnowsza "Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę". Mówiła o swoich podróżach i życiu w Nowym Jorku. Jednocześnie zachęcała do zwiedzania Polski - podkreślała, że każde wakacje spędza w kraju. Mówiła jak ważną rolę odgrywa pasja, jednocześnie podkreślała, że nie należy robić nic na siłę. I trzeba umieć żyć w zgodzie z metryką.

Po spotkaniu on-line z panią Hanną Bakułą przedstawiciele Fundacji Orange oficjalnie poinformowali o wynikach konkursu „Spotkania z Twoimi pasjami”. Konkurs ten skierowany był do seniorów  i miał na celu umożliwienie przedstawienia swoich pasji szerszemu gronu odbiorców. Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa o tym, że pani Wiesława Dobrowolska-Łuszczyńska z Nałęczowa  została laureatką tego  konkursu. Pani Wiesława zebrała maksymalne oceny od wszystkich jurorów. Zachwyciła ich tym jak łączy pasję do zwiedzania, promocji własnej okolicy i pisania w jedno. Serdecznie gratulujemy!