Działamy już od miesiąca. Powoli przyzwyczajamy się do nowej rzeczywistości. Biblioteka funkcjonuje inaczej niż do tej pory. Nie ma dostępu do półek. Biblioteka czynna jest dla czytelników od 9.00 do 15.00 - poniedziałek, środa i piątek.  We wtorek i czwartek od 9.00 do 16.00

Czytelnia nadal jest nieczynna. Wprawdzie w wytycznych pojawia się informacja o możliwości otwarcia czytelni, ale są to czytelnie w osobnych pomieszczeniach. To samo dotyczy czytelni internetowej.
Nadal zachęcamy do zamawiania  książek telefonicznie - 81 50 14 298, lub on –line przez program biblioteczny PROLIB ,bądź przez pocztę e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Osoby, które przyjdą do biblioteki a nie zamówią wcześniej książek, będą musiały poczekać przy okienku i my będziemy przynosić książki.
Jest możliwość druku - ale tylko plików przesłanych na nasza pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ksero nieczynne.

Jak zwykle staramy się by kupowane nowości szybko trafiały na półki.

Nadal obowiązuje 7-dniowa kwarantanna,  można zamawiać zwracane przez czytelników książki, ale odbiór będzie dopiero po 7 dniach.

Filia w Sadurkach wznowiła w tym tygodniu pracę. Godziny otwarcia: wtorek 7,45 -11,45, środa 7.45-9.00, 11.00-13.45. zapraszamy:)