Anna Mentlewicz to dziennikarka, autorka książek, sztuk teatralnych, słuchowisk radiowych, znana z takich programów jak "Luz" czy "Rower Błażeja". W Nałęczowie 14 marca 2017 pani Anna promowała swoją najnowszą książkę pt. "Pewna pani z telewizji". " Fundacja za 7 górami" była organizatorem i sponsorem spotkania.

 Spotkanie poprowadziła pani Agnieszka Gorczyca dziennikarka Radia Puławy 24.

Akcja książki toczy się w środowisku polskich mediów. Walka o stanowiska, pogoń za sławą i pieniędzmi oraz namiętne romanse to codzienność. Trudno zachować normalność i pozostać wierną nawet własnym zasadom. Za to zupełnie łatwo można dać się wciągnąć w niezwykle intrygującą historię.

Stella Lerska, znana dziennikarka telewizyjna, próbuje dojść do siebie po tragicznej śmierci kochanka, reżysera telewizyjnego. Mimo że jest gwiazdą, trzyma się z dala od czerwonych dywanów, a całą uwagę koncentruje na pracy przy popularnym talk show. Nagle w jej życiu pojawia się Jacek. Przystojny i szarmancki lekarz przypominający nieżyjącego kochanka. Mężczyzna za wszelką cenę stara się zdobyć zagubioną kobietę. Ich pełna zawirowań znajomość przyniesie zaskakujący finał.